Polacy mają realne szanse na wyjście z grupy – mówi Dariusz Liana trener Karpat Krosno

image_pdfimage_print

Drugi mecz Mistrzostw Europy natchnął nadzieją serca polskich kibiców. Losy naszej reprezentacji zależą od wyniku meczu ze Szwecją, który odbędzie się 23 czerwca. Jaki wynik da nam pewność wyjścia z grupy? Jak mecz z Hiszpanią, z którą zremisowaliśmy ocenia Dariusz Liana trener Karpat Krosno. A co o szansach i grze polskiej reprezentacji myślą sami kibice?

A Wy jaki wynik obstawiacie? Zapraszamy do udziału w naszym konkursie – czekają nagrody: https://radiosovo.pl/konkurs-wytypuj-wynik-meczu-polskaszwecja-i-wygraj-nagrody-copy/

Zdjęcie: https://www.podkarpacielive.pl/

 

Komentarze (2)

  • 22 czerwca, 2021 o 22:12

    Brawo Krosno 🙂

  • 26 czerwca, 2021 o 14:53

    Optimism mamy – szkoda że tylko kibice go mają. Brawo dla radia SOWO.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast