Psychoterpia – dla osób, które chcą coś dla siebie zrobić

image_pdfimage_print

Z badań przeprowadzonych przez Instytut Psychiatrii i Neurologii w latach 2018-2021 wynika, że z problemami psychicznymi mierzy się 25% Polek i Polaków.

Niestety, z tego samego badania dowiadujemy się, że ze wsparcia specjalistów korzysta tylko 16 proc. osób. Dlaczego warto, w razie potrzeby, zwrócić się o pomoc na przykład do psychoterapeuty?  Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z psychoterapeutą Mariuszem Mitusiem, który równocześnie jest od  przewodniczącym Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Jarosławiu. Z naszym gościem rozmawiała dziennikarka jarosławskiego oddziału RADIA SOVO Natalia Cencora.

 

Komentarze (1)

  • 12 lutego, 2024 o 16:53

    Super adycja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast