Wideo wizytówka – praktyczne porady

image_pdfimage_print

Radiowcy Radia Sovo z Biskupca zajęli się tematem wideo wizytówek. W audycji dowiemy się czym jest wideo wizytówka; jak ją zrobić; na co zwrócić uwagę przy jej tworzeniu i gdzie możemy udostępniać naszą wideo wizytówkę?

Przeprowadzaliśmy wywiad z ekspertem Panią mgr inż. informatyki Anną Kwiatkowską; wieloletnim pracownikiem dydaktycznym Politechniki Warszawskiej, Pani Ania jest pomysłodawczynią idei dotyczących działań w Internecie, które realizowała w wielu projektach międzynarodowych. Jest autorką broszur w tekście łatwym do czytania i zrozumienia o komputerach. Jest pomysłodawczynią naszego Radia Sovo.

Zapraszamy do obejrzenia naszej wideo wizytówki umieszczonej na stronie RADIA SOVO: https://radiosovo.pl/wtzpsoni-biskupiec/

Źródła z których korzystaliśmy tworząc audycję:

Wideo wizytówka, czyli…

Komentarze (9)

 • 7 kwietnia, 2021 o 06:11

  Super Audycja

 • 7 kwietnia, 2021 o 06:41

  Super!!!

 • 12 kwietnia, 2021 o 16:15

  Bardzo super audycja pozdrawiam

 • 12 kwietnia, 2021 o 16:26

  Bardzo miło się słuchało tą audycje zawierała wiele cennych intonacji i uwag odnośnie wideo wizytówek. Pozdrawiamy

 • 14 kwietnia, 2021 o 11:21

  Świetna audycja i inspirująca wizytówka. Dziękujemy

 • 16 kwietnia, 2021 o 11:46

  Bardzo mi się podoba wasza audycja. Aniu mądre słowa mówisz

 • 16 kwietnia, 2021 o 12:03

  Spaniała audycja. Wyszłaś na tej wywiadzie Aniu profesjonalnie

 • 21 kwietnia, 2021 o 16:21

  Dziękujemy za cenne wskazówki 🙂

 • 25 kwietnia, 2021 o 13:30

  Bardzo przydatne informacje. DZIĘKUJĘ ZA AUDYCJĘ. Wywiad bardzo ciekawy 🙂 Bardzo proste wytłumaczenie czym jest ta wideo wizytówka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast