Radio SoVo nagrodzone w Gniewskiej Gali Wolontariatu

image_pdfimage_print

Gale Wolontariatu to cykliczne imprezy integracyjne organizowane przez przez samorządy z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza. Celem przedsięwzięcia jest podsumowanie działań wolontarystycznych i nagrodzenie najbardziej aktywnych społeczników. W 2021 r. podczas Gminnej Gali Wolontariatu w Gniewie wyróżnienie uzyskała uniwersytecka grupa radia SoVo. Zachęcamy do wysłuchania audycji o sukcesie gniewskich dziennikarzy.

Linki

https://pl.wikipedia.org/wiki/Wolontariat – historia wolontariatu na świecie i w Polsce

https://www.radioglos.pl/wiadomosci/regionalne/9374-gminna-gala-wolontariatu-w-gniewie – wypowiedzi nagrodzonych podczas Gniewskiej Gali Wolontariatu

https://www.youtube.com/watch?v=_5KbozqyGkg – audycja video z Gniewskiej Gali Wolontariatu

Komentarze (4)

 • 4 lutego, 2022 o 18:56

  aducja super można się dowiedzieć ciekawych iformacji

 • 5 lutego, 2022 o 09:13

  Ta audycia nam się podobała jest super i Ok.

 • 5 lutego, 2022 o 12:05

  Wielkie gratulacje, działacie prężnie i realizujecie ciekawe tematy w audycjach. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom.

 • 6 lutego, 2022 o 07:22

  Super adycja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast