Rowerowo, czyli ekologicznie i zdrowo

image_pdfimage_print

24 października obchodzimy Międzynarodowe Święto Roweru. Rower to wspaniały środek transportu. Wystarczy na niego wsiąść i jechać przed siebie – nie musimy martwić się paliwem czy korkami. Warto ten dzień świętować jak najczęściej, bo jazda na rowerze to wspaniały sposób na dobre zdrowie i samopoczucie. A jak się przygotować do wyprawy? Posłuchaj naszej audycji

https://www.bikeboard.pl/dzial/turystyka – porady i informacje dot. m.in. turystyki rowerowej

https://www.centrumrowerowe.pl – wszystko o rowerowych akcesoriach

http://wrower.pl – strona poświęcona sprzętowi, turystyce i imprezach rowerowych

Komentarze (4)

 • 24 października, 2021 o 19:34

  Super adycja

 • 29 października, 2021 o 10:21

  Z Krzysztof z tego wynika że jestem Eko ponieważ dużo jeżdżę na rowerze dziękuje za tak piękną audycje

 • 3 listopada, 2021 o 16:29

  Mi się podobają mi się z miast,miasteczek,wiosek,wsi. Czyli ze wszystkich w.t.z.! Ałdycie sonda piosenki muzyka a nawet kolędy i pastorałki w tym radiu sovo !

 • 14 listopada, 2021 o 19:43

  rower to wolność 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast