Sztuczki MacGyver’a – czyli domowe, pięciominutowe sposoby na wszystko!

image_pdfimage_print

Jak zrobić kluski za pomocą grzebienia? W jaki sposób wyczyścić łazienkę cytryną? Gdzie zrobić skrytkę na pieniądze w bucie? Jeśli interesują Cię sprawdzone i proste sposoby ułatwiania sobie codziennego życia, YouTube ma dla Ciebie bardzo ciekawą propozycję! 

YouTube to platforma w internecie, na której ludzie i firmy z całego świata zamieszczają bezpłatne, różnej długości, bezpłatne filmy i filmiki wideo na praktycznie każdy temat.

5 minutowe sztuczki to jeden z kanałów na YouTubie.  Kanał to odpowiednik stacji telewizyjnej takiej jak TVP1 lub TVP2. Podobnie jak w telewizji, kanał ma swoje „programy” czyli grupy filmików tylko na dany temat.

5 minutowe sztuczki zawiera filmiki o domowych sposobach na wszystko. Na tym kanale znajdziesz wiele  informacji  o tym,  jak w zaskakujący sposób poradzić sobie z każdym problemem! Możesz wybierać wśród  setek filmików poświęconych m.in. kuchni, gotowaniu, dekoracji wnętrz, naprawom, urodzie oraz sprzątaniu.

Jeśli interesuje Cię ekologia, znajdziesz tam również wiele pomysłów na utworzenie nowych przedmiotów z papieru, szkła i plastiku.


Kliknij linki zamieszczone poniżej, aby obejrzeć najbardziej interesujące filmiki na kanale 5 minutowe sztuczki:


Wystrój wnętrz na nowo:

Niezwykłe pomysły na hodowlę roślin:

Nowe pomysły na dekoracje ciast:

Niezwykłe pomysły z jajkami:

Odwiedź stronę kanału aby znaleźć jeszcze więcej filmików z domowymi sposobami na wszystko!

https://www.youtube.com/channel/UCu97FKL3I1KKTETTfiD9eEw/videos

Wesołej zabawy!

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast