TEATR 21 fenomen w świecie teatralnym!

image_pdfimage_print

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu wywiad z Justyną Sobczyk – twórczynią Teatru 21.

Ze względu na niezwykle pasjonujący wywiad przedstawimy materiał w 2 częściach.

W pierwszej usłyszycie o tym, jak powstają spektakle, scenariusz i w jakich najciekawszych miejscach były wystawiane  spektakle Teatru21.

W drugiej jak zmieniała się widownia teatralna, czy osoby z Zespołem Downa są dobrymi aktorami i o niektórych umiejętnościach  aktorów Teatru 21.

Zapraszamy

Radiowcy WTZ Warszawa

Komentarze (2)

  • 23 marca, 2023 o 06:04

    Super adycja

  • 23 marca, 2023 o 19:21

    Ta audycia mnie się podobała jest ok

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast