SONDA: Statystowanie, rajdy i ryk silników, czy kanapowe lenistwo? Jak spędzamy czas wolny?

image_pdfimage_print

Czas wolny to coś o czym marzymy w chwilach największego natężenia obowiązków. Jak wypoczywamy najchętniej? Czy wypełnia je nasze hobby a może „słodkie lenistwo”? John Lennon powiedział „Jeśli marnowanie czasu daje Ci radość, to nie jest to czas zmarnowany” Ciekawe jest co powiedzą nam o tym mieszkańcy naszego miasta?

Komentarze (9)

 • 26 października, 2021 o 07:11

  Super adycja

 • 26 października, 2021 o 09:40

  Spędzam czas który daje mi radość chodząc na spacery używając kijków, czy po prostu wykorzyskując nasze hobby a może słodkie lenistwo leżąc na wersalce oglądaJąc telewizję czy pijąc kawę czy lampkę słodkiego wina.

 • 29 października, 2021 o 10:00

  Krzysiu mój czas wolny spędzam na wycieczkach rowerowych bardzo kicham rowery oraz konie , Wojtek mój czas wolny spędzam na słuchaniu muzyki w szczególności słuchania pani Agnieszki Chylińskiej dodam że moim marzeniem jest pójść na jej koncert oprócz tego kocham taniec sceniczny

 • 29 października, 2021 o 10:24

  Bardzo ciekawa audycja

 • 28 marca, 2023 o 13:22

  Ta audycia mnie się podobała jest ok.

 • 2 kwietnia, 2023 o 14:41

  Spacery aktywne spędzanie czasu na wolnym powietrzu

 • 2 kwietnia, 2023 o 14:43

  czas wolny spędziamy na wycieczkach rowerowych kiedy jest ladna pogoda

 • 15 kwietnia, 2023 o 21:32

  Audycja super można się dowiedzieć sporo ciekawych informacji na temat tej audycji

 • 15 kwietnia, 2023 o 21:35

  spacer aktywne spędzianie wolnego czasu na świeżym powietrzu .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast