Ciekawa grupa na FB – Piszemy do siebie tradycyjne listy

image_pdfimage_print

Lubicie pisać listy? A może już kompletnie nie pamiętacie, jak to się robi? Okazuje się, że technologia i portale społecznościowe przychodzą z pomocą ludziom, którzy kochają pisac listy.

Na Facebooku znaleźliśmy grupę, której uczestnicy wymieniają się adresami po to, by pisać do siebie listy, takie tradycyjne, wysyłane pocztą. Prawda, że to całkiem niezły pomysł?

Koniecznie zerknijcie na:

Piszemy do siebie Listy tradycyjne 

W grupie są osoby w różnym wieku, o różnym statusie zawodowym. Są również ludzie przykuci do łóżka, chorzy i niepełnosprawni, dla których tradycyjne listy są szansą na kontakt ze światem i drugim człowiekiem. Obecnie grupa liczy 5 tysięcy 400 członków i stale się rozrasta.

Zapraszam Was do dołączenia do niej, być może zyskacie przyjaciół, dowiecie się więcej o innych ludziach i świecie, w którym żyją. Nie wszyscy członkowie są z naszego kraju, jest to również szansa na podszkolenie języka.

Komentarze (2)

  • 19 stycznia, 2023 o 17:38

    Super adycja

  • 22 stycznia, 2023 o 06:57

    Ta audycia mnie się podobała jest super

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast