Tradycja i wspomnienia – nasze ulubione potrawy wigilijne

image_pdfimage_print

Potrawy wigilijne to nieodłączny element towarzyszący Świętom Bożego Narodzenia. Bogato zastawiony stół, przy którym gromadzi się cała rodzina to świąteczna tradycja w wielu domach. W zależności od regionu i tradycji rodzinnych, wigilijne menu może być bardzo zróżnicowane. Niektóre potrawy są tradycyjne, gdzie przepisy przekazywane są w rodzinie od pokoleń – inne bardzo nowoczesne, ale zwyczajem jest, że potraw powinno być dwanaście.  Więcej w materiale przygotowanym przez Grupę Radiową z Kędzierzyna – Koźla.

Komentarze (2)

  • 22 grudnia, 2020 o 17:09

    Super pomysł na audycje radiową w okresie przedświątecznym. Gratulujemy radiowcom pracy i życzymy Wesołych Świąt. A nasze ulubione potrawy to: Emilia barszcz z uszkami, Beata krokiety z kapustą, Roman ryba po grecku, Ania pierogi z kapustą, Bartek krokiety, Izabela barszcz z uszkami, Magdalena pierogi z kapustą.

  • 4 marca, 2021 o 11:02

    wajna ałdycja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast