Witamy w Radiu SoVo – dostępnym radiu internetowym! Poznajmy się

image_pdfimage_print

W materiale dowiedzą się Państwo więcej o naszym projekcie i portalu. Oprowadzimy Państwa po serwisie i zaprezentujemy jego najważniejsze elementy. Dopiero zaczynamy i z pewnością nie unikniemy błędów, ale chcemy się dla Państwa stale rozwijać i ulepszać. Nasi dziennikarze – amatorzy są pełni energii i entuzjazmu. Zapraszamy do słuchania, oglądania, czytania i komentowania.

Komentarze (4)

 • 14 grudnia, 2020 o 15:27

  Witamy i pozdrawiamy ze Skarszew. Czekamy z niecierpliwością na pierwsze konkursy oraz różnorodne audycje radiowe które będą podnosić naszą wiedzę i kompetencje cyfrowe.

 • 6 stycznia, 2021 o 18:39

  Bardzo dziękujemy pani i również z niecierpliwością czekamy na jakiś konkurs oraz pozdrawiamy wszystkich słuchaczy Psoni Piaske

 • 12 stycznia, 2021 o 09:35

  Serdecznie pozdrawiamy i z chęcią będziemy podnosić nasze kompetencje cyfrowe 🙂

 • 4 marca, 2021 o 11:01

  dziękuję bardzo za przywitanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast