Trójkołowe zmagania z miastem. Jak bezpiecznie poruszać się w gąszczu ulic

image_pdfimage_print

Dziennikarze z oddziału w Bytomiu rozmawiają ze swoim kolegą redakcyjnym Adamem Koczubajem, zapalonym rowerzystą. Czy ten środek lokomocji ułatwia mu przemieszczanie się po mieście i z jakimi problemami się zmaga? Jak używanie aplikacji google maps pomaga mu w codziennych zadaniach pokonywania ulic miasta? Na te pytania znajdziecie odpowiedź  w audycji

 

Komentarze (4)

 • 9 lipca, 2021 o 11:19

  to jest super wywiad

 • 9 lipca, 2021 o 16:04

  wywiad był super można się dowiedzieć ciekawych informacji

 • 9 lipca, 2021 o 19:11

  Brawa dla pana Adama. Też kochamy rowery. Pozwalają nam, tak jak robi to pan Adam, poznawać nowe miejsca. Życzymy, aby udało się znaleźć Panu grupę „trójkołowców”.

 • 26 sierpnia, 2021 o 10:35

  Super materiał

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast