Trzeba łapać byka za rogi – mówi Joanna, która od trzech lat jest żoną i mamą

image_pdfimage_print

Co w małżeństwie jest trudne? A co przyjemne? Opowiedziała nam o tym Joanna Koszela z Jarosławia. Nasza bohaterka pracuje w Kuchni na Podzamczu. Jest to część Zakładu Aktywności Zawodowej prowadzonego przez PSONI Koło w Jarosławiu.  Od trzech lat jest mężatką i mamą malutkiej dziewczynki. Nasza rozmówczyni opowiedziała historię swojego małżeństwa. Dowiedzieliśmy się także jak lubi spędzać czas wolny oraz o czym marzy. Rozmowę przeprowadził Tomasz Balicki.    

 

Komentarze (8)

 • 17 czerwca, 2021 o 08:46

  Bardzo dobra audycja. Gratulacje dla autorów!

 • 18 czerwca, 2021 o 15:42

  Super autycja Bardzo fajny pomysł by pokazać że niepełnosprawność nie jest przeszkodą i każdy może znaleźć swoją drogą połówkę

 • 19 czerwca, 2021 o 09:50

  super addycja bardzo mi się gratuluje

 • 6 lipca, 2021 o 12:42

  Bardzo mocno panią podziwiamy i trzymamy kciuki za panią do przodu

 • 3 sierpnia, 2021 o 22:15

  Asiu jesteś wspaniała życzę Ci wszystkiego co najpiękniejsze w życiu Jesteś wielką ❤️❤️❤️

 • 4 sierpnia, 2021 o 11:14

  Super Asia ♥️ Spełnienia marzeń

 • 22 grudnia, 2021 o 13:02

  bardzo miły wywiad. pozdrowienia z Gdańska od uczestników WTZ

 • 13 stycznia, 2022 o 15:01

  Bardzo fajna audycja, słuchaliśmy jej podczas szkolenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast