Wesołych Świąt! Filmowe życzenia od dziennikarzy i słuchaczy Radia SoVo

image_pdfimage_print

Drodzy Słuchacze, WTZ  Przyjaciele Poznań zaprasza do obejrzenia i  posłuchania życzeń od dziennikarzy i słuchaczy Radia SoVo, które spłynęły z kół PSONI z całej Polski. Życzymy, aby wszystkie życzenia się spełniły i te święta były magiczne i radosne.

Boże Narodzenie to dla wielu Polaków najważniejsze święto w roku. Ten grudniowy, świąteczny czas jest dla większości przede wszystkim świętem rodzinnym i tego również Wam życzymy.

Życzenia wideo przygotowały PSONI: Poznań, Mokrzeszów, Rymanów, Biskupiec, Jarosław, Żory, Otwock, Warszawa, Tczew, Nidzica, Bytom, Kędzierzyn-Kożle, Alojzów oraz Chorzów.

Materiał zmontował WTZ Przyjaciele Poznań

 

Komentarze (3)

  • 22 grudnia, 2020 o 11:22

    Wzruszyłam się – Alojzów – to było piękne i głębokie. Wszyscy w ogóle są boscy, gratulacje

  • 23 grudnia, 2020 o 09:32

    Piękne życzenia świąteczne… każdy z radiowców i słuchaczy włożył w nie wiele ciepła, życzliwości i miłości… Wesołych Świąt !!!

  • 23 grudnia, 2020 o 19:12

    No …cóż w tych trudnych czasach wszystko jest trudne.Tym bardziej każda taka idea jest warta pochwały aby wszyscy poczuli radosc z Bożego Narodzenia ..Wszystkiego najlepszego dla całej ekipy radia Sovo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast