Zadbaj o bezpieczne hasło. Jak nie paść ofiarą oszusta internetowego – radzi st. sierż. Andrzej Jurkun

image_pdfimage_print

Radiowcy z Biskupca przeprowadzili wywiad z st. sierż. Andrzejem Jurkun – oficerem prasowym Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Zapytaliśmy o konsekwencje tworzenia niebezpiecznych haseł.

Z wywiadu dowiemy się: Czy na terenie powiatu olsztyńskiego były przypadki włamań na konta internetowe (banki/portale społecznościowe)? W jaki sposób i do kogo można zgłosić takie włamanie? Co powinniśmy zrobić by nasze hasła były bezpieczne?

Komentarze (2)

  • 11 grudnia, 2020 o 10:22

    Super! Coś dla naszych rodziców

  • 30 grudnia, 2020 o 17:15

    Super wywiad

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast