Wiedza w sieci – w styczniu i lutym to nasz temat przewodni

image_pdfimage_print

Przez najbliższe dwa miesiące w naszych audycjach skupimy się na tematach związanych ze zdobywaniem wiedzy z wykorzystaniem Internetu. Zapraszamy do wysłuchania słowa wstępnego redaktorki naczelnej portalu – Magdaleny Janczewskiej.

Komentarze (9)

 • 12 stycznia, 2021 o 08:58

  Radiowcy z Biskupca biorą się do pracy !!! A zajmiemy się najczęściej wyszukiwanymi informacjami w Internecie. Spróbujemy wytłumaczyć, czym jest portal informacyjny i co można na nim znaleźć oraz jakich narzędzi możemy użyć do wyszukiwania informacji w Internecie. Oj będzie się działo 🙂 Pozdrawiamy wszystkich słuchaczy !!!

 • 12 stycznia, 2021 o 11:31

  Jest mi miło słuchać wasze Audycje jak odtwarza muzykę Nazywam się Asia Hajduk z Warszawy

 • 13 stycznia, 2021 o 08:48

  SUPER AUDYCJA

 • 14 stycznia, 2021 o 15:21

  Miło się słuchało i czekamy na konkretne audycje w celu zdobywania wiedzy dotyczącej Internetu. Pozdrawiamy Sówki ze Skarszew.

 • 19 stycznia, 2021 o 09:28

  Czekamy na audycje! Pozdrawiamy – grupa słuchaczy z Polic.

 • 6 lutego, 2021 o 11:12

  to była super addycja

 • 9 lutego, 2021 o 10:28

  to jest ekstra

 • 11 lutego, 2021 o 11:40

  to jest wajne

 • 4 marca, 2021 o 10:58

  to jest super

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast