Wirtualne podróże sposobem na pandemię? Zwiedzamy bez wychodzenia z domu

image_pdfimage_print

Chcesz podziwiać najpiękniejsze miejsca w Polsce i Europie nie wychodząc z domu?

A może masz ochotę napić się wirtualnej kawy na krakowskim Rynku? Nic prostszego! Zapraszamy do wysłuchania audycji oraz zapoznania się z linkami poniżej.

Zdjęcie pochodzi ze strony www.wirtualnykraj.pl

Źródło – Newsweek

Przydatne linki:

https://wirtualnykraj.pl/                 

https://www.jaskiniawierzchowska.pl/

https://www.zamek-gniew.pl/

http://zamekwisnicz.pl/

Komentarze (2)

  • 17 lipca, 2021 o 21:46

    Bardzo ciekawa audycja.

  • 18 lipca, 2021 o 15:38

    wajne jest pofryzowanie wysiedzi jak ktoś czako wychodzi z domu ja często odwiedzam chlipanie i Włochy oraz Brazylie wajna addycja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast