Wywiad – Jak to jest naprawdę z tą randką przez internet?

image_pdfimage_print

Dzisiejszy materiał, a dokładnie wywiad, przedstawia osobę która jak nam powiedziała, około 50-ciu razy umawiała się przez internet, nie tylko przez portale randkowe z mężczyznami.
Co powiedziała naszej redakcyjnej koleżance Kamili Gołaszewskiej, posłuchajcie sami. A przy okazji poznaliśmy nową funkcję (Efekt) w AudaCity – „zmień wysokość”.

A w materiale wykorzystano grafikę ze strony:

–> KLIKNIJ Para Zakochanych <–KLIKNIJ

Komentarze (4)

 • 26 maja, 2021 o 09:03

  jest różnie ale warto porapować ale ostrożnie ja tak poznałam super przjaciela

 • 28 czerwca, 2021 o 13:28

  Audycja jest wspaniała pisze Asia Hajduk

 • 3 listopada, 2021 o 15:12

  p;opracowałam miłości do chłopaka + dobrego przyjaciela ale przez internet już nie trzeba szukać

 • 3 listopada, 2021 o 19:53

  Warto trochę popracować fajna adukacja przyjacielów jest dużo miłość na przykład jeden chłopak jeden przyjaciel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast