15 lipca – Światowy Dzień Bez Telefonu Komórkowego

image_pdfimage_print

Wyobrażacie sobie życie bez telefonu? Wytrzymalibyście bez niego dobę? Do czego go używacie? Posłuchaj naszej sondy. Kiedy powstał pierwszy telefon komórkowy, ile ważył i ile kosztował? Kiedy w Polsce uruchomiono pierwszą sieć komórkową? To wszystko w audycji przygotowanej przez dziennikarzy z Nysy. 

Słuchacze i słuchaczki Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Nysie

Komentarze (2)

  • 15 lipca, 2021 o 10:25

    Większość seniorów nie wyobraża sobie życia bez telefonu jak i młodzież posługując się w czasie spaceru jak i w pracy lub na innych zajęciach.

  • 18 lipca, 2021 o 15:52

    wanna sprawa dzień bez telefonu teraz młodzież bez telefonu nie może czyść a starsze osoby pewny miedz bo wtedym możesz się szybo skotaktowadz jak by coś siem działo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast