Sonda wśród mieszkańców Otwocka. Czy przestrzegamy zwyczaju wyrzeczeń wielkopostnych?

image_pdfimage_print

Wielki Post trwa 40 dni i jest pamiątką dni w których Pan Jezus przebywał na pustyni. W tym czasie odmawiamy sobie dobrych i przyjemnych rzeczy. Zapytaliśmy mieszkańców Otwocka czy nadal kontynuują ten zwyczaj.

 

Komentarze (4)

 • 31 marca, 2021 o 09:09

  A ja w czasie postu nie jem tłustych potraw. Pozdrawiam

 • 31 marca, 2021 o 15:52

  Wyrzeczenia wielkanocne sprawiają, że można być lepszym człowiekiem i my będziemy starali się być lepszymi osobami. Życzymy wszystkim Wesołych Świąt Wielkanocnych

 • 1 kwietnia, 2021 o 07:54

  ja przestrzegam postu postrawiam

 • 4 kwietnia, 2021 o 10:18

  Ja przestrzegam postu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast