Aktywność w pandemii – do Internetu po zdrowie

image_pdfimage_print

YouTube w czasie kwarantanny wypełniły się gotowymi zajęciami: jogi, tańca, zumby. Zachęcamy do ćwiczeń, w naszej audycji znajdziecie kilka propozycji jak można aktywnie spędzić dzień w domu ćwicząc z różnymi osobami przed monitorem. Polecamy i do ruchu zachęcamy.
Poniżej podajemy parę linków z których my korzystamy.

Komentarze (4)

 • 5 lutego, 2021 o 09:28

  Ja ćwiczę na lekcjach wychowania fizycznego. Lubię piłkę nożną. Ćwiczę też na rehabilitacji. Pozdrawiam wszystkich – Kuba

 • 5 lutego, 2021 o 09:34

  Cześć.
  Świetna audycja poruszająca bardzo ważny temat w naszym życiu- ruch.
  Moją ulubioną aktywnością są wędrówki górskie z asystentem.
  W domu korzystam z orbitreka, rowerka oraz hantli.
  Często spaceruję na świeżym powietrzu.
  Patryk Botwina

 • 28 listopada, 2021 o 10:09

  Bardzo mi sie podoba ten filmik o tancach .

 • 28 listopada, 2021 o 12:26

  Bardzo mi sie podoba ten taniec super

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast