Czym jest toksyczna relacja? Rozmowa z psycholożką – Joanną Mikołajczyk

image_pdfimage_print

Toksyczna relacja, toksyczny związek, trująca relacja może dotyczyć każdej sfery relacji międzyludzkich.

Czym jest toksyczna relacja i jak ją rozpoznać pytamy psycholożkę – Joannę Mikołajczyk.

Joanna Mikołajczyk pracuje w Warsztacie Terapii Zajęciowej Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Krośnie.

Fotografia ze strony: https://pixabay.com/pl/illustrations/rozdzielenie-rozw%C3%B3d-%C5%9Blub-3311235/

Komentarze (4)

 • 12 maja, 2021 o 14:22

  Bardzo pouczająca audycja dzięki niej dowiedzieliśmy się że nie każda przyjaźń musi trwać całe życie, czasami warto odpuścić. Dziękujemy pozdrawiamy.

 • 13 maja, 2021 o 11:15

  Dziękujemy za audycję była ona dla nas bardzo pouczająca i dała nam wiele informacji na temat związków między partnerami . Dziękujemy PSONI Piasek

 • 14 maja, 2021 o 11:03

  Nie zawsze jest tak łatwo zerwać taką toksyczną relację.

 • 18 maja, 2021 o 14:56

  super wywiad o toksycznych relacjach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast