Jak znaleźć prawdziwego przyjaciela?

image_pdfimage_print

Przyjaciel – bezcenny dar.
W jaki sposób go znaleźć?
Jak powinny wyglądać relacje z przyjacielem?
Jak ją podtrzymywać i pielęgnować?
O tym porozmawialiśmy z psycholog – Teresą Augustyniak.

Zapraszamy do wysłuchania porad specjalisty.

Komentarze (6)

 • 5 maja, 2021 o 16:16

  Gratuluję audycji bardzo dobrze zrobiona .

 • 7 maja, 2021 o 21:03

  Super chłopaki robićie fajne audycje

 • 10 maja, 2021 o 10:23

  Ja myślę, że prawdziwą przyjaźń można znaleźć tylko spotykając się z kimś twarzą w twarz, bo przez komunikatory ludzie mogą nas też oszukać , na przykład udając kogoś innego.

 • 13 maja, 2021 o 10:55

  Koledzy super materiał , świetna robota bardzo klarowna odp na zadane pytanie. Rozmawialiśmy w naszej grupie o przyjaźni i doszliśmy do wniosku, że ciężko jest znaleźć dobrego przyjaciela i ten kto go ma jest szczęściarzem dziękujemy za audycje PSONI Piasek

 • 18 maja, 2021 o 15:08

  ćiekawy wywiad

 • 28 maja, 2021 o 20:30

  Dziś spotkaliśmy się online z koleżanką i kolegami z WTZ w Tarnowie. Przedstawiliśmy się, rozmawialiśmy o naszych zainteresowaniach i chcemy poznać się bliżej. Razem wysłuchaliśmy Waszej audycji i odpowiadaliśmy na pytanie, czym dla nas jest przyjaźń. Pozdrawiamy Radiowców z Mokrzeszowa – Ania, Marysia, Kuba, Krzysiek, Maciek, Patryk.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast