18 marca Europejski Dzień Mózgu

image_pdfimage_print

Witamy ! Tu Radio SoVo. Grupa radiowa z Koła. 18 marca obchodzimy Europejski Dzień Mózgu. Jest to święto, które ma za zadanie rozszerzać naszą wiedzę o tym organie. Z tej okazji przygotowaliśmy informację na temat mózgu co to jest, po co nam mózg, ile waży i dużo innych ciekawych newsów. Cennych informacji udzielił nam również lekarz neurolog Roman Strzałkowski.

Zapraszamy do wysłuchania naszej audycji o mózgu, bez którego byśmy nie istnieli. Komentujcie!

źródła:

https://pl.wikipedia.org

https://www.cognifit.com/pl

Komentarze (7)

 • 18 marca, 2021 o 12:13

  Witamy !!! Nie mieliśmy pojęcia, że 18 marca obchodzony jest Europejski Dzień Mózgu. Dzięki Waszej audycji dowiedzieliśmy się jak mamy dbać o ten bardzo ważny organ, aby dobrze się czuć i żyć na pełnych obrotach … Pozdrawiamy serdecznie !!!

 • 18 marca, 2021 o 15:10

  Super audycja nawet nie wiedziałam że jest taki dzień pozdrawiam

 • 18 marca, 2021 o 15:14

  Audycja zawierała wiele ciekawych informacji dzięki wam wiemy jak prawidłowo dbać o nasz mózg oraz z jak jest zbudowany. Bardzo zabawną informacją było to że im mniejszy mózg tym mądrzejszy

 • 19 marca, 2021 o 12:14

  Bardzo ciekawa audycja, dużo się z niej dowiedziałam .

 • 19 marca, 2021 o 12:25

  bardzo ciekawa audycja, mózg jest taki niesamowity pozdrawiamy z RadioSovo z Przemyśla

 • 20 marca, 2021 o 13:55

  bardzo ciekawa addycja mózgu dzięki wam

 • 23 marca, 2021 o 09:39

  Dziękujemy za audycje momentami była bardzo monotonna ciężko mieliśmy się na niej skupić pozdrawiamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast