Z toksycznej relacji trzeba jak najszybciej uciekać. Rozmowa z Renatą Kim

image_pdfimage_print

Zapraszamy do wysłuchania audycji o przemocy psychicznej w toksycznych związkach. Rozmawiamy z Renatą Kim – autorką książki  Dlaczego nikt nie widzi, że umieram.

Renata Kim jest dziennikarką tygodnika Newsweek, szefową działu Społeczeństwo.

dźwięk: Piotr Rzońca

Komentarze (7)

 • 13 maja, 2021 o 11:27

  wysłuchaliśmy z uwagą audycji. Nie mieści nam się w głowie że człowiek człowiekowi może zgotować takie piekło dziękujemy i pozdrawiamy PSONI Piasek

 • 13 maja, 2021 o 14:45

  Relacje są bardzo ważnym aspektem naszego życia. Bez relacji z drugim człowiekiem czujemy się samotni. Lecz trzeba uważać, aby nie uwikłać się z relację toksyczną. Dziękujemy za cenne wskazówki !!!

 • 17 maja, 2021 o 10:07

  To bardzo smmutne że drugi człowwiek może n,iszcvvzyć psychicznie osobę która go kocha.

 • 17 maja, 2021 o 10:23

  Poczucie własnej wartości jest bardzo ważne, bo dziięki niemu mamy prawidłowe relacje z innymi ludźmi. Chętnie posłuchałabym audycji o tym jak podnosić poczucie własnej wartości.

 • 18 maja, 2021 o 14:45

  to jest super

 • 7 czerwca, 2021 o 11:58

  Brawo, super, dziękuję, podobało mi się, smutno mi po wysłuchaniu, było ciekawe, ta toksyczność jest przerażająca i okropna.
  cdn….

 • 11 czerwca, 2021 o 11:12

  Audycja daje do myślenia, bardzo pouczająca. Przygotowana bardzo profesjonalnie. Pozdrawiamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast