W Tygodniu Bibliotek wybierz się na literacki spacer i odgadnij hasło – tak promuje się czytelnictwo w Gniewie

image_pdfimage_print

Czy wiecie, że coraz więcej nas czyta książki? W 2020 roku 42% Polaków przeczytało przynajmniej jedną książkę, gdy we wcześniejszym okresie – tylko 39%. Są więc powody do delikatnego optymizmu. W jaki sposób można promować czytelnictwo i zainteresować książką szerokie kręgi społeczeństwa, dowiecie się z audycji poświęconej Tygodniu Bibliotek, który corocznie jest organizowany w okresie 8-15 maja.

http://www.sbp.pl/ – strona Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich, ogólnopolski portal bibliotekarski

http://tydzienbibliotek.sbp.pl/ – informacje o programach Tygodnia Bibliotek, organizowanych w całej Polsce

https://www.granice.pl/news/wyniki-badan-czytelnictwo-w-polsce-2020-biblioteka-narodowa/12453 – strona informuje o stanie czytelnictwa w Polsce

Komentarze (1)

  • 18 maja, 2021 o 14:59

    to jest super

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast