Od latawców do rekonstrukcji bitew – rozmowa z Panem na Forcie II w Nysie

image_pdfimage_print

W ostatnią niedzielę lipca każdego roku na FORCIE II w Nysie, gdzie rządzi pan Krzysztof Herman, odbywają się nyskie bitwy w ramach DNI TWIERDZY NYSA .
Pan Krzysztof dziecięcą fascynację latawcami zamienił na lotnię, a po wypadku na niej, mocniej trzymał się ziemi zmieniając swoją pasję, o której opowiada w audycji. Zapraszamy do wysłuchania.

Strona Fortu II w Nysie: https://www.fortynysa.com/

Profil na FB: https://www.facebook.com/fort2nysa/

Bitwa morska podczas Dni Twierdzy Nysa (film): https://www.youtube.com/watch?v=gWzrKcTl1rE&t=8s

Komentarze (2)

  • 20 października, 2021 o 10:09

    Była to rozmowa o pasji do latawców profesora Hermana które odbywają się w ostatnią niedzielę lipca każdego roku w Nysie.
    Zawody latawcowe odbywają się w ramach bitwy Dni Twierdzy Nysa, której pisze Strona Fortu II w Nysie: htps\www. fortyna.com.).

  • 22 października, 2021 o 09:15

    piękna inicjatywa oraz hobby ponieważ odnawianie historii i odnajdywanie nowych faktów jest rzeczą którą dla każdego Polaka powinna być ważna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast