Paweł Zawada, wicestarosta powiatu otwockiego o swojej pasji – pszczelarstwie

image_pdfimage_print

Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić Wam bardzo ciekawego człowieka, któremu bliskie są sprawy osób niepełnosprawnych i problemy ekologii w powiecie otwockim.

Ma on wszechstronne zainteresowania i umiejętności. Kierownik Warsztatów Terapii Zajęciowej, działacz społeczny, samorządowiec, człowiek, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Prywatnie majsterkowicz i pszczelarz amator.

Posłuchajcie jak pan Paweł Zawada, wicestarosta powiatu otwockiego, opowiada o swojej pasji.

 

Komentarze (9)

 • 22 października, 2021 o 08:26

  Bardzo piękna audycja dzięki tej audycji udało nam się zrozumieć życie pszczół i jak miód jest dla nas wszystkich ważny

 • 22 października, 2021 o 17:40

  Ta audycja o pszołach jest bardzo ciekawa i bardzo mi się podoba

 • 22 października, 2021 o 17:41

  Ta audycja o pszołach jest bardzo ciekawa i bardzo mi się podoba pozdrawiam

 • 22 października, 2021 o 18:02

  audycja bardzo super dzięki tej audycji udało mi się zrozumieć zycie pszczół i jaki miód jest dla nas ważny

 • 22 października, 2021 o 19:21

  Super adycja

 • 6 listopada, 2021 o 20:18

  Ładna ałdycia

 • 8 listopada, 2021 o 10:46

  Bardzo ciekawa audycja. Lubię miód

 • 8 listopada, 2021 o 10:47

  Dziękujemy za mądrą audycję.

 • 25 stycznia, 2022 o 08:49

  U MOJEGO WUJKA JEST DUŻO ULI I DUŻO PSZCZÓŁ. JEST KRÓLOWA I SĄ ROBOTNICE. WUJEK PRZELEWA MIÓD DO WIADERKA, A POTEM GO SPRZEDAJE. MOJEMU TACIE WYLAŁ SIĘ KIEDYŚ W SAMOCHODZIE TAKI MIÓD .WUJEK DMUCHA POMPKĄ DO ULA I WYLATUJE Z NIEJ DYM, KARMI TEŻ PSZCZOŁY. SĄ MIODY KWIATOWE, LIPOWE. LUBIĘ MIÓD, DODAJĘ GO DO WODY, HERATY I MLEKA. U WUJKA I W MOIM DOMU JEST BARDZO DUŻO MIODÓW. JAK MIÓD DŁUGO LEŻY TO NIE DA SIĘ GO PRZELAĆ BO JEST TWARDY, ALE WTEDY MOŻNA GO ZAMIESZAĆ I BĘDZIE ZNOWU PŁYNNY.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast