Rozśmieszanie to nasza pasja – Kabaret Czesuaf dla Radia SoVo

image_pdfimage_print

Śmiech – silny lek dostępny bez recepty.

Na scenie MDK w Kole gościł Kabaret Czesuaf. Artyści opowiedzieli naszym dziennikarzom, jak rozśmieszanie stało się ich pasją. Zapraszamy do wysłuchania!

Linki:

http://czesuaf.art.pl/

http://czesuaf.art.pl/video/

Komentarze (5)

 • 15 listopada, 2021 o 07:48

  Super adycja

 • 15 listopada, 2021 o 16:35

  super audycja

 • 16 listopada, 2021 o 16:43

  Ciekawa audycja, bardzo mi się podobała. wiele się dowiedziałam o ich pasji, jaką jest występowanie na scenie. Kabaret daje im tyle radości, a to ważne. Życzę im dalszych sukcesów.

 • 18 listopada, 2021 o 16:49

  Fajna ałdycia

 • 19 listopada, 2021 o 18:08

  super audycja można się dowiedzieć ciekawych informacji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast