Ośrodek Pogranicze i Orkiestra Klezmerska Teatru Sejneńskiego – jak żyje się na styku różnych kultur?

image_pdfimage_print

Zapraszamy do wysłuchania audycji Radio Sovo odział w Gdańsku. Dziś odwiedzamy Sejny, Ośrodek Pogranicze i Orkiestrę Klezmerską Teatru Sejneńskiego. Rozmawiamy z członkami fundacji i orkiestry, pytamy o to jak mieszka się na styku różnych kultur i czy granie muzyki to tylko hobby? Rozmawiamy także z wieloletnim współpracownikiem orkiestry, Mikołajem Trzaską, saksofonistą  oraz kompozytorem muzyki filmowej.

Profil Ośrodka Pogranicze na youtube – https://www.youtube.com/user/pograniczesejny

Profil Orkiestry na facebook – https://www.facebook.com/profile.php?id=100045274879494

foto. Krzysztof Mystkowski

Komentarze (5)

 • 16 listopada, 2021 o 16:30

  Super adycja

 • 16 listopada, 2021 o 22:14

  Sejny – piękne wielokulturowe miasteczko. Mieszkają tam ludzie z pasją.

 • 19 listopada, 2021 o 21:29

  piekne miasteczko mieszkają ludzie z pasją

 • 25 listopada, 2021 o 16:02

  Super

 • 5 stycznia, 2022 o 16:13

  Odwiedziłem rowerem. Piękne okolice. Kultywacja kultury. Tolerancja np rzucające się w oczy dwujęzyczne znaki .drogowe. Brawo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast