Kajakarstwo – hobby dla każdego?

image_pdfimage_print

Radiowcy z WTZ Warszawa zapraszają do wysłuchania audycji o kajakarstwie. Kajakarstwo jest sportem, który pozwala nie tylko na wzmacnianie mięśni, w szczególności górnych partii ciała, ale jest to również świetna rozrywka, a spływ kajakowy to wspaniały sposób na relaks na łonie natury. Posłuchajcie.


Dodaliśmy nagranie wywiadu z nauczycielami i uczniami Ośrodka Szkolno- Wychowawczego dla Dzieci Słabowidzących nr 8 im Dr Zofii Galewskiej w Warszawie, miłośników spływów kajakowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast