Łańcuszek Szczęścia – czy na pewno szczęścia? Informacja niechciana, co z nią zrobić?

image_pdfimage_print

Codziennie z każdej strony zalewają nas niechciane informacje. Ogrom tych wiadomości spływa na nasze skrzynki mailowe i nie tylko. Materiał przedstawia sposób postępowania w wypadku otrzymania takiej informacji i opowiada o zagrożeniach wynikających z błędnych decyzji podejmowanych po ich zaakceptowaniu. Zastanowimy się również nad pojęciem „Łańcuszka Szczęścia” – czy wiemy co to jest i z „czym się to je”.

Odpowiedź na powyższe zagadnienie w audycji przygotowanej przez Grupę Radiowców z Żor.

 

Komentarze (5)

 • 12 grudnia, 2020 o 11:00

  Full profeska

 • 15 grudnia, 2020 o 09:08

  Bardzo dziękujemy grupie radiowców z Żor za bardzo ciekawą audycję dotyczącą niechcianych wiadomości z sieci, jak sobie z nimi radzić i jak ich unikać. Dzięki poznanej wiedzy będziemy bardziej uważni i rozsądni. Temat jest tematem rzeką ale mamy nadzieję , że choć w małej części unikniemy problemów. Serdecznie pozdrawiamy kolegów z Żor – Dobra robota

 • 17 grudnia, 2020 o 16:38

  Audycja zawierała sporo cennych informacji przydatnych w życiu. Pamiętajcie, że łańcuszki szczęścia są nieprawdziwe i nie należy w nie wierzyć.

 • 5 lutego, 2021 o 07:30

  to jest ekstra

 • 13 lutego, 2021 o 10:45

  to jest super

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast