SONDA: Jak zadbać o swoją prywatność w sieci?

image_pdfimage_print

1 grudnia zapytaliśmy mieszkańców Nidzicy o to jak dbają o prywatność w sieci? Materiał nagrali i zmontowali dla Państwa redaktorzy: Mariusz, Andrzej, Tomasz i Marcin z PSONI w Nidzicy.

Komentarze (2)

  • 12 stycznia, 2021 o 11:50

    Dobrze że poruszaliście temat Bezpieczeństwo w internecie to dla wszystkich jest potrzebne nazywam się Asia Hajduk z Warszawy

  • 20 marca, 2021 o 13:12

    do jest bardzo modra addycjo dzięki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast