Seniorzy wracają do szkoły uczyć się języków

image_pdfimage_print

Czy można nauczyć się języka obcego w wieku dojrzałym? Na to pytanie postarają się nam odpowiedzieć zaproszeni goście.

Komentarze (4)

 • 14 stycznia, 2022 o 19:02

  Super adycja

 • 15 stycznia, 2022 o 13:30

  Ta audycja nam się podobała jest bardzo super i Ok

 • 17 stycznia, 2022 o 21:28

  Jeśli już seniorzy zdecydują się na naukę, to zależy im, żeby wykorzystać daną im szansę i bardzo starają się zdobyć nową wiedzę i umiejętności. Brawo my!

 • 24 stycznia, 2022 o 11:21

  Bardzo piękna audycja pokazuje młodym osobom w szczególności że wiek nie znaczy to że nie można się uczyć w późnym wieku można wszystko

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast