Seniorzy, nie bójmy się kupować – wywiad z rzecznikiem Allegro

image_pdfimage_print

Allegro, największa platforma zakupowa, jest na polskim rynku od 1999 roku.  Poprosiliśmy Marcina Gruszkę, rzecznika prasowego Allegro, by słuchaczom Radia SoVo przekazał najistotniejsze informacje o swojej firmie.

Posłuchamy także opinii konsultantki specjalnej Infolinii Allegro dla Seniorów. Gdy zakupy przez Internet sprawiają nam kłopot,  zawsze możemy liczyć na pomoc pracujących tam osób. Warto ten numer zapamiętać: 616 271 777. Audycję przygotowała Maria Sondej

linki

Co to jest Allegro.pl

Jak kupować na Allegro

Komentarze (8)

 • 29 czerwca, 2022 o 08:13

  Super adycja

 • 29 czerwca, 2022 o 12:10

  fajna podobało mi się

 • 29 czerwca, 2022 o 12:10

  fajna byla

 • 30 czerwca, 2022 o 12:48

  super audycja

 • 1 lipca, 2022 o 15:57

  Audycja bardzo ciekawa można się dowiedzeć dużo informacji na ten temat

 • 1 lipca, 2022 o 15:59

  Polacy coraz częciej robią zukupy przez internet

 • 1 lipca, 2022 o 18:31

  Nigdy nie kożystałam z Allegro
  chciałbym korzystać z Allegro
  Nigdy nie kożystałam z Allegro?

 • 3 lipca, 2022 o 10:30

  Ta audycja nam się podobała jest bardzo ciekawa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast