31 maja – Światowy Dzień Bez Tytoniu. Oni rzucili palenie

image_pdfimage_print

Uprawa, produkcja, dystrybucja i użytkowanie tytoniu niszczy nie tylko ludzkie zdrowie i życie, ale też zatruwa wodę, glebę i miasta chemikaliami, toksycznymi odpadami, niedopałkami papierosów a także odpadami z e-papierosów.
W audycji wysłuchamy wypowiedzi osób, które rzuciły palenie.

Komentarze (7)

 • 31 maja, 2022 o 16:11

  Ta audycja nam się podobała jest super

 • 31 maja, 2022 o 18:16

  Super adycja

 • 3 czerwca, 2022 o 11:30

  dobra audycja. Fajna

 • 9 czerwca, 2022 o 10:29

  Dziękujemy za bardzo piękną audycję pokazała nam ona że nie wolno palić papierosów bo jest to niezdrowe

 • 2 czerwca, 2023 o 15:30

  Ta audycia mnie się podobała jest ciekawa.

 • 2 czerwca, 2023 o 20:13

  31 Maja obchodzony był światowy dzień bez tytoniu 31 maja

 • 2 czerwca, 2023 o 20:19

  Dzień bez papierosa zaicjowane przez światową organizację zdrowia święto obchodzone 31 maja mające na celu zwrówcenie uwagi na szkodliwość palenia tytoniu .Światowa organizacja zdrowia ustanowiła dzień 7 kwietnia światowym dniem bez papierosa w 1987 roku .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast