Szkoła z dawnych lat – wspominają seniorzy ze Świdnicy

image_pdfimage_print

Swoją naukę rozpoczęli w dawnych dla nas czasach, ale uczą się po dziś dzień. Nasi goście z Uniwersytetu III Wieku w Świdnicy, opowiedzą nam jak wyglądała szkoła i nauka w czasach ich młodości. http://utw.swidnica.pl/

 

 

Komentarze (5)

 • 8 września, 2023 o 20:28

  audycja super można się dowiedzieć sporo ciekawych informaacji na temat tej audycji

 • 8 września, 2023 o 20:29

  W gminie Świdnica 1370 uczniów rozpoczęło nowy rok szkolny 4 września

 • 8 września, 2023 o 21:22

  szkoła to jedna z najstarszych placówek edukacyjno na świecie jednokrotnie przywołuje wspomnienia z dawnych lat . Każdy miał i ma swój ulubiony przedmiot i nauczyciela z którym mógł porozmawiać o wszystkim .

 • 8 września, 2023 o 21:35

  Świdnicki Uniwersytet trzeciego wieku istnieje i prowadzi działalność wśród seniorów ziemi świdnickiej od 2007 r

 • 10 września, 2023 o 14:11

  Ta audycia mnie się podobała jest ciekawa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast