Zakręcony świat książek czyli czytanie jako hobby

image_pdfimage_print

Czytanie książek to pasja wielu osób. W dzisiejszej audycji wysłuchacie raportu o stanie czytelnictwa, wywiadu z zaprzyjaźnionym bibliotekarzem Szymonem Kaczmarczykiem o tym, na czym polega praca bibliotekarza i jak się zmienia w dobie internetu oraz sondy na temat czytelnictwa przeprowadzonej w biurze PSONI. Zapraszamy.

Linki do artykułów wykorzystanych w audycji:

Sytuacja czytelnictwa w Polsce – ile i co czytają Polacy – Ameryka po polsku

Biblioteka Narodowa opublikowała raport o czytelnictwie w Polsce w 2018 (spidersweb.pl)

https://www.polskieradio.pl/7/129/Artykul/2499604,Dyrektor-Biblioteki-Narodowej-spadek-czytelnictwa-zostal-w-2019-roku-zahamowany

Komentarze (5)

 • 8 listopada, 2021 o 14:48

  Super adycja

 • 8 listopada, 2021 o 16:29

  Super ałdycia bardzo mi się podoba

 • 10 listopada, 2021 o 21:19

  audycja super bardzo mi się podobała

 • 10 listopada, 2021 o 21:33

  czytanie książek to moja pasja

 • 27 kwietnia, 2022 o 17:32

  Świetna audycja, świetny wywiad, dużo się dowiedziałam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast