Relacje międzyludzkie i nie tylko – o przyjaźni…także ze zwięrzętami

image_pdfimage_print

Zapraszamy do odsłuchania naszej audycji, w której Zygmunt – redaktor oddziału Radia SoVo w Legionowie przygotował dla Państwa krótki wiersz i zaśpiewa piosenkę o przyjaźni. Następnie nasza redaktorka Lilia  opowie trochę o naszych relacjach ze zwierzętami. Zapraszamy do oglądania.

Komentarze (3)

  • 10 maja, 2021 o 10:08

    Brawo dla pana Zygmunta za zaśpiewanie piosenki i za jego wiersz. Mam prztjaciela który jest moim sąsiadem. MA na imię Przemek.

  • 13 maja, 2021 o 11:53

    Już kochamy Panią Lilę i myślimy tak samo jak Ona . Pana Zygmunta pozdrawiamy i liczymy że zaśpiewa i zarecytuje swoje wiersze u nas w piasku pozdrawiamy PSONI Piasek

  • 19 maja, 2021 o 09:21

    Super audycja My też mamy swoich przyjaciół!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast