Zespół Nie Teges- uczestnicy WTZ PSONI w Kędzierzynie-Koźlu i ich muzyczna pasja

image_pdfimage_print

W Warsztatach Terapii Zajęciowej w Kędzierzynie-Koźlu od 2012 roku działa zespół muzyczny o nazwie: Nie Teges. W jego skład wchodzą: Jakub Michaliszyn – terapeuta, lider i założyciel grupy, Radosław Cybulski – wokalista, Tomasz Jachimowski – gra na klawiszach, Adam Kucharski – perkusista, Paweł Kucz – gitara, Marek Pieruszka – gitara.  Grupa spotyka się regularnie na próbach, by doskonalić swój muzyczny warsztat i koncertuje w najbliższej okolicy.

Jednak plany ciągle mamy bardzo ambitne – zaznaczają członkowie zespołu. Wszystkie teksty i muzykę piszemy sami.

Niewątpliwie największym osiągnięciem zespołu jest występ na Stadionie Narodowym w Warszawie, podczas Forum Osób Niepełnosprawnych. Zapraszamy do obejrzenia filmu z naszego koncertu

https://www.facebook.com/wtzkk/videos/1095943863752102

https://www.facebook.com/wtzkk/videos/1095955587084263

Zobaczcie też fragment próby zespołu:

https://radiosovo.pl/zespol-nie-teges-fragment-proby/(otworzy się w nowej zakładce)Zachęcamy Was również to tworzenia muzyki i realizowania własnych muzycznych inspiracji, to ogromna radość i satysfakcja.

Komentarze (4)

 • 11 września, 2021 o 16:29

  super wywiad bardzo wajny maciesespul super chopacy

 • 17 września, 2021 o 17:53

  super piosenka nie teges zespoł fajny

 • 17 września, 2021 o 19:02

  muzyka pasja to jedno pamiętać trzeba jednak że jeśli chcemy dobrze podczas koncertu

 • 17 września, 2021 o 21:27

  super fajny wywiad super chłopaki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast