SONDA: Morze, jeziora, czy góry? Gdzie spędzicie urlop?

image_pdfimage_print

Jedno z takich pytań dziennikarze Radia SoVo z Żor zadali uczestnikom oraz kadrze rodzimego WTZ. Jakie odpowiedzi padły – posłuchajcie sami. A Wy gdzie spędzacie swoje wakacje, czy typowania naszych rozmówców są podobne – chętnie się dowiemy 🙂

Komentarze (5)

 • 20 lipca, 2021 o 14:12

  Audycja nam się podobała ponieważ dowiedzieliśmy się że ludzie najczęściej wyjeżdżają nad morze U nas zdania są podzielone Sylwia i Łukasz chcą jechać nad morze Rafał nad jeziora a ja w góry

 • 26 lipca, 2021 o 11:42

  ekstra wywiad bardzo mi się podoba

 • 29 lipca, 2021 o 18:56

  Witamy serdecznie i słonecznie 🙂 Wśród słuchaczy radia SoVo z Alojzowa, którzy dziś wykonywali swoje zadania padły takie odpowiedzi:
  Leszek spędził urlop w domu;
  Ola M. spędziła kilka dni w Zakopanem i Krakowie;
  Ewa spędziła urlop w domu;
  Ola H. spędziła kilka dni u swojej koleżanki na wsi;
  Grzegorz K. spędził urlop w domu.

  Pozdrawiamy !!!

 • 30 lipca, 2021 o 18:43

  Witamy upalnie 🙂 dzisiejsza grupa słuchaczy radia SoVo z Alojzowa udzieliła następujących odpowiedzi w związku ze spędzonym urlopem:
  Daniel spędził urlop w domu z narzeczoną przygotowując się do ślubu;
  Witold spędził urlop w domu;
  Ania D. spędziła urlop w domu;
  Mariusz spędził urlop w domu;
  Renata od kilku miesięcy mieszka we własnym mieszkaniu więc na kilka dni urlopu pojechała do swojej mamy;

  Pozdrawiamy !!!

 • 25 października, 2021 o 17:43

  Ciekawa audycja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast