Konkurs walentynkowy rozstrzygnięty – zobacz filmik z losowania nagród

image_pdfimage_print

Z okazji Dnia Św. Walentego przygotowaliśmy konkurs dla naszych słuchaczy. Wziąć w nim udział mógł każdy! Wystarczyło do 28 lutego napisać komentarz po jedną z naszych audycji walentynkowych lub listą piosenek o miłości.

Wśród osób, które do 28 lutego, do północy napisały swój komentarz rozlosowaliśmy nagrody. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową i poprosimy o podanie adresu do wysyłki nagrody.

Gratulujemy!

Komentarze (7)

 • 9 marca, 2021 o 02:33

  Gratuluję wygranej

 • 9 marca, 2021 o 16:41

  Dziękuję za wyrurznienie serdecznie pozdrawiam

 • 11 marca, 2021 o 17:34

  czekam na następny konkurs ;]

 • 12 marca, 2021 o 09:29

  Dziękuje za wyrużnienie i serdecznie pozdrawiam.

 • 12 marca, 2021 o 11:40

  super reportaż

 • 26 marca, 2021 o 10:50

  Bardzo serdecznie dziękuję za otrzymaną nagrodę oraz gratuję wszystkim uczestnikom konkursu Walentynkowego

 • 26 marca, 2021 o 10:57

  Dziękuje organizatorom konkursu za otrzymaną nagrodę i gratuluje pozostałym nagrodzonym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Radio Sovo z siedzibą w Warszawie jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Administrator przetwarza Twoje dane osobowe, które podajesz lub pozostawiasz w ramach zamieszczania opinii w serwisie. Przetwarzamy te dane w celu wykonania umowy z Tobą, tą umową jest regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit b) RODO - niezbędność do wykonania umowy, której stroną jest Ty. Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Zmiana rozmiaru czcionki
Duży kontrast